JABLOTRON
Coolbreeze

Validační program

Entalpický topný/chladicí modul CoolBreeze Scroll

Staňte se jeho součástí

Děkujeme za váš zájem!

Vzhledem k vysokému počtu účastníků je validační program modulu CoolBreeze již naplněn a další expedice budou probíhat až v roce 2019.

Rozšiřujeme naše produktové portfolio a po několika letech vývoje a testování zahajujeme validační program našeho chladicího/topného modulu CoolBreeze, který - jako příslušenství rekuperační jednotky Jablotron Futura - tvoří další prvek z připravovaného kompletního sortimentu pro vnitřní prostředí rodinných domů. Modul CoolBreeze je určen především pro pasivní domy, jejíchž obvodová obálka je dokonale izolována a solární zisky v horkých letních dnech minimalizovány.

Výrobky společnosti Jablotron mají vždy něco společného. Spojuje je především kvalita, funkčnost, vysoká přidaná hodnota a špičkový zákaznický servis. V zájmu jejich dosažení musí každý nový produkt projít zatěžkávací zkouškou v podobě dlouhodobého testování limitovaného množství ve skutečných provozních podmínkách, a to u skutečných uživatelů. Půjde o tzv. validační instalace, prostřednictvím kterých budeme ověřovat parametry a chod každého zařízení.

Až na základě výsledků těchto dlouhodobých testů může být nový produkt oficiálně uveden na trh. Tento postup považujeme za velmi zodpovědný a korektní, a to nejen ve vztahu k produktu samotnému, ale především ve vztahu k zákazníkům.

Právě proto nyní představujeme validační program modulu CoolBreeze. Zákazníci, zapojení do validačního programu, získají ke špičkovému zařízení české výroby navíc i určité benefity.

Výhody účasti ve validačním programu:

  • trvalé sledování funkčnosti modulu CoolBreeze a s tím spojená technická podpora
  • prodloužená záruka (záruční doba začne plynout až po ukončení validačního programu)
  • zvýhodněná cena modulu

Podmínky účasti ve validačním programu:

  • umožnění online monitoringu modulu CoolBreeze
  • místo instalace na území České a Slovenské republiky
  • zpětná vazba formou online dotazníku s možností vyjádřit se ke všem aspektům nového zařízení.

Do validačního programu zapojíme prvních 50 zájemců.

Na setkání u nových produktů se těší

Tým JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY

Jablotron Coolbreeze

Přihlašovací formulář

Nejjednodušším způsobem, jak se zapojit do validačního programu, je vyplnění následujícího formuláře.
Po jeho odeslání dostanete potvrzovací e-mail, že jsme Vaši přihlášku obdrželi. Následně Vás budeme co nejdříve kontaktovat.