JABLOTRON
Aura
Aura

Validační program

Kondenzační plynový kotel JABLOTRON AURA Scroll

Staňte se jeho součástí

Rozšiřujeme naše produktové portfolio a po několika letech vývoje a testování jsme zahájili výrobu kondenzačního plynového kotle JABLOTRON AURA, který je dalším z prvků připravovaného kompletního sortimentu pro vnitřní prostředí rodinných domů. AURA přinese na trh plynových kotlů několik zásadních novinek, a to jak úrovní komfortu vytápění, tak rozsáhlou standardní výbavou.

Výrobky společnosti JABLOTRON mají vždy něco společného. Spojuje je především kvalita, funkčnost, vysoká přidaná hodnota a špičkový zákaznický servis. V zájmu jejich dosažení musí každý nový produkt projít zatěžkávací zkouškou v podobě dlouhodobého testování limitovaného množství ve skutečných provozních podmínkách, a to u skutečných uživatelů. Půjde o tzv. validační instalace, prostřednictvím kterých budeme ověřovat všechny funkčnosti kotle a automatické regulační algoritmy, díky nimž se kotel zařadí mezi nejlepší na trhu v oblasti pohodlí pro obyvatele domu.

Až na základě výsledků těchto dlouhodobých testů může být nový produkt oficiálně uveden na trh. Tento postup považujeme za velmi zodpovědný a korektní, a to nejen ve vztahu k produktu samotnému, ale především ve vztahu k zákazníkům.

Právě proto nyní představujeme validační program kondenzačního plynového kotle JABLOTRON AURA. Zákazníci, zapojení do validačního programu, získají ke špičkovému zařízení české výroby navíc i určité benefity.

Výhody účasti ve validačním programu:

  • trvalé sledování funkčnosti zařízení a s tím spojenou technickou podporu
  • prodlouženou záruku (záruční doba začne plynout až po ukončení validačního programu)
  • zvýhodněnou cenu kotle
  • předsezónní servisní prohlídky na podzim 2018 a 2019 v ceně kotle.

Podmínky účasti ve validačním programu:

  • umožnění online monitoringu kotle
  • místo instalace kotle na území České republiky
  • zpětná vazba formou online dotazníku s možností vyjádřit se ke všem aspektům nového zařízení.

Do validačního programu zapojíme prvních 50 zájemců.

Na setkání u nových produktů se těší

Tým JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY

Jablotron Aura

Přihlašovací formulář

Nejjednodušším způsobem, jak se zapojit do validačního programu, je vyplnění následujícího formuláře.
Po jeho odeslání dostanete potvrzovací e-mail, že jsme Vaši přihlášku obdrželi. Následně Vás budeme co nejdříve kontaktovat.