JABLOTRON

Technická podpora topné techniky

Do rychle rostoucího týmu JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ hledáme člověka, který našim montážním partnerům v poli vždy nabídne pomocnou ruku.

Vaším cílem bude perfektně znát naše produkty v oblasti vytápění a tyto znalosti zprostředkovávat našim partnerům. Budete především dohlížet na to, aby všichni montéři měli k dispozici potřebné technické podklady a informace.

V JLT nám záleží na prostředí, ve kterém bydlíme, a na kvalitě vzduchu, který dýcháme. Proto tvoříme špičkové technologie pro zdravější a komfortnější pobyt v našich domovech. S námi se můžete podílet na jejich nasazení ke stovkám nových zákazníků.

Pozice nevyžaduje znalost cizích jazyků.

Co budete dělat?

  • reagovat na příchozí technické dotazy (telefon, e-mail)
  • aktivně předávat montážním partnerům technické informace (školení, webináře) a pomáhat jim budovat nejlepší praxi („best practice“)
  • podílet se na tvorbě produktové dokumentace

Co očekáváme?

  • znalosti a zkušenosti s realizací TZB – zejména systémů vytápění rodinných domů
  • otevřenou a komunikativní osobnost s prozákaznickým přístupem
  • pečlivost, spolehlivost a organizační důslednost
  • týmového ducha, ale zároveň i samostatnost a průbojnost
  • elán, pracovní nasazení a chuť budovat si znalosti moderních technologií Jablotron

Co může být výhodou?

  • zkušenost s tvorbou produktové dokumentace
  • povědomí o legislativě, resp. normách týkajících se TZB
  • znalost vybraného světového jazyka

Co nabízíme?

  • profesní růst a trvalé vzdělávání v oboru
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí bez zavřených dveří a s dobrou kávou
  • možnost představovat partnerům špičkové nové produkty a přispět tak k úspěchu českého know-how

Informace o pozici

Místo pracoviště
Holešovská 1692, 769 01 Holešov
Typ pracovního vztahu
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Pracovní smlouva
Benefity
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
NE
Zadavatel
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Kontakt

Mapa

Telefon: 775 587 595