JABLOTRON

Obchodník

Do rychle rostoucího týmu Jablotron Living Technology hledáme nadšeného obchodníka se zájmem o technologie pro vnitřní prostředí budov.
Vaším cílem bude vystupovat jménem společnosti na obchodních jednáních a zároveň zaujmout a přesvědčit zákazníky o jedinečnosti, funkčnosti a finanční výhodnosti řešení Jablotron.

V JLT nám záleží na prostředí, ve kterém bydlíme, a na kvalitě vzduchu, který dýcháme. Proto tvoříme špičkové technologie pro zdravější a komfortnější pobyt v našich domovech.

S námi můžete přispět k úspěchu českého know-how na domácím i zahraničním trhu.

Co budete dělat?

  • Především obchodovat :​)
  • Budete v neustálém kontaktu s našimi českými a slovenskými klienty, jak z řad koncových zákazníků, tak s developery, projektanty, montážními partnery a profesionály v oboru
  • Budete prezentovat návrhy systémů řízeného větrání s rekuperací, chlazení, topení a ohřevu teplé vody pro novostavby rodinných domů
  • Budete se společně s týmem prodejní a technické podpory účastnit výstav

Co očekáváme?

  • Rozeného obchodníka
  • Velmi příjemné vystupování, komunikativnost, optimismus
  • Zkušenosti v obchodu B2C
  • Obecný přehled v oboru stavebnictví
  • Ochotu a schopnost rychle vstřebat nové vědomosti
  • Vysoké pracovní nasazení a samostatnost
  • Ochotu cestovat
  • Angličtinu na úrovni minimálně B2

Co může být výhodou?

  • Znalost legislativy, resp. norem týkajících se systémů vytápění a chlazení
  • Pracovní zkušenosti ze zahraničí, znalost dalších jazyků

Co nabízíme?

  • HPP
  • Zázemí technologicky vyspělé České společnosti
  • Zaškolení a neustálé vzdělávání v oboru
  • Každodenní kontakt a konzultace s nejvyšším vedením společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí bez zavřených dveří a s dobrou kávou
  • Flexibilní pracovní dobu a sickdays

Informace o pozici

Místo pracoviště
Holešovská 1692, 769 01 Holešov
Typ pracovního vztahu
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Pracovní smlouva
Benefity
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Angličtina (minimálně B2)
Zadavatel
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Kontakt

Mapa

Telefon: 775 587 595