JABLOTRON

Vedoucí technické podpory

Do rychle rostoucího týmu Jablotron Living Technology hledáme vedoucího technické podpory.

V Jablotronu nám záleží na prostředí, ve kterém bydlíme, a na kvalitě vzduchu, který dýcháme. Proto tvoříme špičkové technologie pro zdravější a komfortnější pobyt v našich domovech.

S námi můžete být tvůrci úspěšných produktů pro tisíce domácností v mnoha zemích světa.

Co budete dělat?

  • Poskytovat technickou podporu montážním partnerům a zákazníkům
  • Zodpovídat za vyřízení reklamací (RMA)
  • Zdokonalovat procesy a komunikaci s partnery a zákazníky
  • Povedete tým technické podpory
  • Spolupracovat s vývojovým a výrobním týmem na zkvalitnění produktů
  • V případě potřeby řešit problém u zákazníka

Co očekáváme?

  • Technické vzdělání a praktické zkušenosti
  • Týmového ducha a nadšení do práce
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice (vyhl. č. 50/1978 případně NV 194/2022)
  • Certifikace pro práci s chladivy (možno získat dodatečně)
  • Slušnost a trpělivost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC

Co může být výhodou?

  • Zkušenosti s řízením týmu
  • Zkušenosti s technologiemi větrání a vytápění
  • Znalost reklamačních procesů

Co nabízíme?

  • Možnost realizovat vlastní nápady a podílet se na vytváření špičkových nových produktů
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí bez zavřených dveří a s dobrou kávou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Profesní růst a benefity, které vám jinde nedají

Informace o pozici

Místo pracoviště
Holešovská 1692, 769 01 Holešov
Typ pracovního vztahu
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Pracovní smlouva
Benefity
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, sickdays a další.
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Zadavatel
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Kontakt

Mapa

Telefon: 778 544 484

Zavřít