JABLOTRON

Technik měření a regulace vytápění

Do rychle rostoucího týmu Jablotron Living Technology hledáme technika, který posílí naše vývojové kapacity.

Vaším cílem bude navrhovat a zdokonalovat funkce produktů zejména pro vytápění a chlazení rodinných domů. Na základě znalostí skutečných instalací a modelových případů budete vytvářet funkční systém a aplikační doporučení pro naše partnery.

V JLT nám záleží na prostředí, ve kterém bydlíme a na kvalitě vzduchu, který dýcháme. Proto tvoříme špičkové technologie pro zdravější a komfortnější pobyt v našich domovech.

S námi můžete být tvůrci úspěšných produktů pro tisíce domácností v mnoha zemích světa.

Co budete dělat?

  • hlavní náplní práce bude definovat vlastnosti produktů a spojovat je do funkčního systému
  • jako součást týmu se budete podílet na vývoji a testování produktů pro vytápění domácností
  • budete navrhovat a zdokonalovat pokročilé regulační funkce
  • připravovat návody pro typová použití systémového řešení Jablotron a podílet se na podpoře instalačních partnerů
  • spolupracovat napříč ostatními týmy (obchod, podpora, výroba)

Co očekáváme?

  • znalost regulátorů vytápění nebo jiných TZB celků
  • znalost legislativy, resp. norem týkajících se systémů vytápění a chlazení
  • pečlivost, spolehlivost a radost z tvůrčí činnosti
  • týmového ducha

Co může být výhodou?

  • zkušenosti s realizacemi topných soustav nebo jiných TZB celků
  • vzdělání nebo znalosti z oboru mikroelektroniky

Co nabízíme?

  • možnost realizovat vlastní nápady a podílet se na vytváření špičkových nových produktů
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí bez zavřených dveří a s dobrou kávou
  • flexibilní pracovní dobu
  • profesní růst a zajímavé finanční ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště
Holešovská 1692, 769 01 Holešov
Typ pracovního vztahu
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Pracovní smlouva
Benefity
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání
Středoškolské
Požadované jazyky
Zadavatel
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Kontakt

Mapa

Telefon: 775 587 595

Zavřít