JABLOTRON

Školitel - konzultant (m/ž)

Do našeho týmu hledáme nového kolegu se zájmem o techniku. Spolupracujte s námi na produktovém školení a poskytování poradenství našim obchodním partnerům.

Co budete dělat?

  • Školení montážních partnerů v Česku i v zahraničí
  • Poskytování konzultací a technického poradenství
  • Příprava produktové dokumentace a školících materiálů (prezenční i online forma)

Co očekáváme?

  • Schopnost vést produktová školení
  • Komunikační, konzultační a vyjednávací dovednosti
  • Týmového ducha a nadšení do práce
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC

Co může být výhodou?

  • Zkušenosti s technologiemi větrání a vytápění
  • Praxi v lektorské a školicí oblasti (interní školení týmů je také fajn)
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice (vyhl. č. 50/1978 případně NV 194/2022)

Co nabízíme?

  • Využívání nejmodernějších technologií
  • Odborné produktové zaškolení a aktivní kolegy, kteří vždy rádi pomohou a poradí
  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy za dosažené pracovní výsledky
  • Dlouhodobý motivační program – průměrně 119 000 Kč ročně pro každého zaměstnance (podíl ze zisku holdingu)
  • Stravenkový paušál ve výši 107 Kč/den, přes 25 000 Kč ročně ke mzdě navíc
  • Dovolená 25 dní + 2 dny vánočního volna
  • Občerstvení na pracovišti a firemní akce
  • Možnost využití holdingových rekreačních objektů – chaty v atraktivních turistických oblastech
  • Zvýhodněné mobilní tarify u největších mobilních operátorů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce občasnou formou home-office, sick day
  • Jazykové vzdělávání a příležitost k profesnímu růstu
  • Zodpovědnou práci s vysokou mírou samostatnosti a seberealizace v příjemném prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště
Holešovská 1692, 76901, Holešov, okres Kroměříž, Česká republika
Typ pracovního vztahu
pracovní smlouva
Typ smluvního vztahu
Na dobu neurčitou
Benefity
Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Kontakt

Mapa

Telefon:

Zavřít