JABLOTRON

Sales Engineer / Inženýr obchodu

Do rychle rostoucího týmu Jablotron Living Technology hledáme inženýra pro podporu našeho obchodního týmu v oblasti vnitřního prostředí budov.
Vaším cílem bude zajišťovat technické poradenství a doporučovat vhodná technická řešení pro jednotlivé obchodní případy. Také budete poskytovat technické konzultace našim obchodním partnerům.

Stanete se garantem všech technických podkladů pro projektanty tak, aby se rozšířilo odborné povědomí o jedinečnosti a funkčnosti řešení Jablotron, a to i v zahraničí.

V JLT nám záleží na prostředí, ve kterém bydlíme, a na kvalitě vzduchu, který dýcháme. Proto tvoříme špičkové technologie pro zdravější a komfortnější pobyt v našich domovech.

S námi můžete přispět k úspěchu českého know-how na domácím i zahraničním trhu.

Co budete dělat?

  • Zajišťovat technickou podporu přípravy zakázek pro architekty/projektanty, zákazníky i montážní partnery
  • Spravovat projekční výkresové dokumentace výrobků JLT v CAD – 2D a 3D
  • Zpracovávat prováděcí výkresovou dokumentaci zakázek
  • Odborně oponovat příchozí projekty v oblasti TZB
  • Technicky mentorovat obchodní partnery JLT
  • Budete se společně s celým týmem prodejní a technické podpory účastnit výstav a obchodních jednání

Co očekáváme?

  • Vzdělání v oboru TZB
  • Praxe v CAD – 2D
  • Obecný přehled v oboru stavebnictví
  • Ochotu a schopnost rychle vstřebat nové vědomosti a dále se vzdělávat
  • Preciznost a samostatnost

Co může být výhodou?

  • Praxe v CAD – 3D (BIM)
  • Aktivní znalost angličtiny na technické úrovni pro komunikaci se zahraničními partnery

Co nabízíme?

  • Místo práce: Holešov
  • HPP, případně dle domluvy
  • Zázemí technologicky vyspělé české společnosti
  • Zaškolení a neustálé vzdělávání v oboru
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí bez zavřených dveří a s dobrou kávou
  • Flexibilní pracovní dobu a sickdays

Informace o pozici

Místo pracoviště
Holešovská 1692, 769 01 Holešov
Typ pracovního vztahu
Práce na plný úvazek, případně dle domluvy
Typ smluvního vztahu
Pracovní smlouva
Benefity
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Zadavatel
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Kontakt

Mapa

Telefon: 775 587 595

Zavřít