JABLOTRON

Asistent/ka obchodního oddělení

Do rychle rostoucího týmu Jablotron Living Technology hledáme kolegu, který se bude s nadšením věnovat péči o nové zákazníky.

Vaším cílem bude maximální spokojenost příchozích zákazníků s rychlým a ochotným odbavením jejich poptávek.

V JLT nám záleží na prostředí, ve kterém bydlíme, a na kvalitě vzduchu, který dýcháme. Proto tvoříme špičkové technologie pro zdravější a komfortnější pobyt v našich domovech.

S námi můžete přispět k úspěchu českého know-how na domácím i zahraničním trhu.

Co budete dělat?

  • Zpracovávat příchozí poptávky a obchodní dotazy
  • Budete v neustálém kontaktu s koncovými zákazníky
  • Budete pod vedením obchodníků připravovat cenové nabídky pro řízené větrání s rekuperací, chlazení, topení a ohřev teplé vody pro novostavby rodinných domů
  • Budete organizačně zajišťovat průběh všech obchodních jednání, školení a zahraničních návštěv
  • Budete se společně s celým týmem prodejní a technické podpory účastnit výstav

Co očekáváme?

  • Velmi příjemné vystupování — radost z komunikace se zákazníkem, ať už telefonem nebo mailem, vážíme si každého, kdo poptá naše produkty
  • Pečlivost ve zpracování podkladů — každý případ posuzujete individuálně a zároveň konzultujete s našimi zkušenými obchodníky a techniky, aby zákazník získal nejvhodnější řešení
  • Ochotu a schopnost rychle vstřebat nové vědomosti — abyste uměl/a zužitkovat naše rozsáhlé interní know-how
  • Vysoké pracovní nasazení a samostatnost — spolu s námi chcete vytvářet nejvyšší standard v oboru

Co může být výhodou?

  • Obecný zájem a přehled o technologiích ve stavebnictví
  • Pracovní zkušenosti ze zahraničí, znalost dalších jazyků

Co nabízíme?

  • HPP — dle domluvy i možnost zkráceného úvazku
  • Zázemí technologicky vyspělé a inovativní české společnosti
  • Zaškolení a neustálé vzdělávání v oboru
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí bez zavřených dveří a s dobrou kávou
  • Flexibilní pracovní dobu a sickdays

Informace o pozici

Místo pracoviště
Holešovská 1692, 769 01 Holešov
Typ pracovního vztahu
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Pracovní smlouva
Benefity
Sick days
Požadované vzdělání
Středoškolské
Požadované jazyky
Zadavatel
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Kontakt

Mapa

Telefon: 775 587 595

Zavřít