JABLOTRON

Embedded software developer

Do rychle rostoucího týmu Jablotron Living Technology hledáme zkušeného programátora, který posílí naše vývojové kapacity. Vývojáře tělem i duší, kterého baví vyvíjet produkty, co mají smysl.

V JLT nám záleží na prostředí, ve kterém bydlíme, a na kvalitě vzduchu, který dýcháme. Proto tvoříme špičkové technologie pro zdravější a komfortnější pobyt v našich domovech.

S námi můžete být tvůrci úspěšných produktů pro tisíce domácností v mnoha zemích světa.

Co budete dělat?

  • vyvíjet funkce na produktové i systémové úrovni
  • programovat produktové vazby a propojovat produkty do ekosystému Jablotron
  • vytvářet řešení pro svět IoT a smart home

Co očekáváme?

  • zkušenosti s vývojem embedded zařízení
  • znalost programování v C
  • pečlivost, spolehlivost a radost z tvůrčí činnosti
  • týmového ducha

Co může být výhodou?

  • znalost protokolu Modbus
  • zkušenosti s integrací systémů pomocí REST API

Co nabízíme?

  • možnost realizovat vlastní nápady a podílet se na vytváření špičkových nových produktů
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí bez zavřených dveří a s dobrou kávou
  • flexibilní pracovní dobu
  • profesní růst a zajímavé finanční ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště
Holešovská 1692, 769 01 Holešov
Typ pracovního vztahu
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Pracovní smlouva
Benefity
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Angličtina (mírně pokročilá)
Zadavatel
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o

Kontakt

Mapa

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o.
Telefon: 775 587 595

Zavřít