JABLOTRON

Termíny školení

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. Scroll

Velmi si ceníme vašeho zájmu stát se naším montážním partnerem.

Prodej sortimentu společnosti JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o., je možný výhradně prostřednictvím certifikovaných montážních partnerů. Absolvujte jednodenní školení a staňte se jedním z nich.

Základní školení Futura

Účastníci školení získají všechny potřebné informace o rekuperační jednotce Jablotron Futura a požadavcích na kvalitní montáž. Představíme vám princip fungování, technické parametry a postup uvedení do provozu. Detailně vás seznámíme s aplikacemi MyJABLOTRON a MyCOMPANY.

Recertifikační školení Futura

Školení pro vás, kteří jste se ho v minulosti zúčastnili. Tímto školením si obnovíte platnost již získaného certifikátu (opět na dva roky), abyste se montážím rekuperačních jednotek mohli věnovat i nadále.

Školení bude technického rázu a jeho obsahem bude kromě novinek v sortimentu také pokročilé nastavení a ukázky větších instalací. Součástí je ukázka instalace a provozu chladicího modulu CoolBreeze.

Topná technika

Účastníci školení získají všechny potřebné informace o sortimentu topné techniky společnosti Jablotron, který zahrnuje plynový kondenzační kotel Aura a elektrokotel Volta. Seznámíme vás s možnostmi regulace, technickými parametry a postupem uvedení do provozu.

Školení probíhá od 8:30 do 16:30 hod. Od 8:30 do 9:00 hod. probíhá prezence účastníků. Cena školení je 750 Kč bez DPH a zahrnuje balíček tištěných a propagačních materiálů, občerstvení a oběd. Po absolvování školení vám vystavíme certifikát potvrzující, že jste Certifikovaným montážním partnerem JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. Certifikát je platný 2 roky.

Přihlašovací formulář

Nejjednodušším způsobem, jak se přihlásit na školení, je vyplnění Přihlašovacího formuláře.
Vaše přihlášení na školení systém automaticky potvrdí zpětným e-mailem. Přihlášení je závazné. Po odeslání formuláře Vám bude vygenerována faktura, kterou zasíláme e-mailem, do formuláře proto uveďte své fakturační údaje. V případě, že se nemůžete zúčastnit školení, na které jste se přihlásili, omluvte se co nejdříve, nejpozději 2 dny před konáním školení. Při včasném odhlášení Vám bude uhrazená částka v plné výši vrácena. S případným dotazem nebo pro pomoc s přihlášením kontaktujte p. Směšnou (M: +420 776 126 766, E: smesna@jablotronlt.com).

Změnit

Školení v Praze probíhají v budově Jablotron Office Park na adrese U Pergamenky 1145/12, Praha 7

Školení v Holešově probíhají v budově Industry Servis ZK na adrese Holešovská 1691, 769 01 Holešov