JABLOTRON

Termíny školení

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o. Scroll

Velmi si ceníme vašeho zájmu stát se naším montážním partnerem.

Prodej jednotek Jablotron Futura je totiž možný výhradně prostřednictvím certifikovaných montážních partnerů. Absolvujte jednodenní školení a staňte se jedním z nich. Účastníci školení získají všechny potřebné informace o rekuperační jednotce Jablotron Futura a požadavcích na kvalitní montáž. Detailně vás seznámíme s aplikacemi MyJABLOTRON a MyCOMPANY.

Školení probíhá od 8:30 do 16:30 hod. Od 8:30 do 9:00 hod. probíhá prezence účastníků. Cena školení je 750 Kč bez DPH a zahrnuje balíček tištěných a propagačních materiálů, občerstvení a oběd. Po absolvování školení vám vystavíme certifikát potvrzující, že jste Certifikovaným montážním partnerem JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o. Certifikát je platný 2 roky.

Přihlašovací formulář

Nejjednodušším způsobem, jak se přihlásit na školení, je vyplnění Přihlašovacího formuláře.
Vaše přihlášení na školení systém automaticky potvrdí zpětným e-mailem. Přihlášení je závazné. Po odeslání formuláře Vám bude vygenerována faktura, kterou zasíláme e-mailem, do formuláře proto uveďte své fakturační údaje. V případě, že se nemůžete zúčastnit školení, na které jste se přihlásili, omluvte se co nejdříve, nejpozději 2 dny před konáním školení. Při včasném odhlášení Vám bude uhrazená částka v plné výši vrácena. S případným dotazem nebo pro pomoc s přihlášením kontaktujte p. Vítkovou (M: +420 776 126 766, E: vitkova@jablotronlt.com).

Změnit

Školení v Praze probíhají v budově Jablotron Office Park na adrese U Pergamenky 1145/12, Praha 7

Školení v Holešově probíhají v budově Industry Servis ZK na adrese Holešovská 1691, 769 01 Holešov