JABLOTRON

Termíny školení

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o. Scroll

Velmi si ceníme Vašeho zájmu stát se naším instalačním partnerem.

Prodej jednotek Futura je možný výhradně prostřednictvím certifikovaných instalačních partnerů. Absolvujte jednodenní školení a staňte se jedním z nich. Účastníci školení získají všechny potřebné informace o rekuperační jednotce Futura a požadavcích na kvalitní montáž. Detailně Vás seznámíme s aplikacemi MyJABLOTRON a MyCOMPANY.
Po absolvování školení Vám vystavíme certifikát potvrzující Vaši odbornost.

Školení probíhá od 8:30 do 17:00 hod. Od 8:30 do 9:00 hod. probíhá prezence účastníků. Cena školení je 750 Kč bez DPH a zahrnuje tištěné marketingové materiály, technické listy, instalační a uživatelské manuály, unikátní aplikaci umožňující zobrazit FUTURU v reálném prostředí a ve skutečné velikosti Vašim klientům, občerstvení a oběd. Po absolvování školení Vám bude vystaven certifikát potvrzující, že jste Certifikovaným instalačním partnerem JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY. Platnost certifikátu je 2 roky.

Přihlašovací formulář

Nejjednodušším způsobem, jak se přihlásit na certifikační kurz, je vyplnění následujícího Přihlašovacího formuláře.
Vaše přihlášení na kurz systém automaticky potvrdí zpětným e-mailem. Přihlášení je závazné. Po odeslání formuláře Vám bude vygenerována faktura, kterou zasíláme e-mailem, do formuláře proto uveďte své fakturační údaje. V případě, že se nemůžete zúčastnit kurzu, na který jste se přihlásili, omluvte se, prosím, co nejdříve, nejpozději 2 dny před konáním kurzu. Při včasném odhlášení Vám bude uhrazené kurzovné v plné výši vráceno. S případným dotazem nebo pro pomoc s přihlášením volejte na +420 775 587 595 nebo pište na info@jablotronlt.com.

Změnit

Školení v Praze budou probíhat v budově Jablotron Office Park na adrese U Pergamenky 1145/12, Praha 7

Školení v Holešově budou probíhat v budově Industry Servis ZK na adrese Holešovská 1691, 769 01 Holešov