JABLOTRON
S aplikací MyJABLOTRON máte vše pod jednou střechou
Technologie

S aplikací MyJABLOTRON máte vše pod jednou střechou

Publikováno 01. 03. 2019

Pokud je energeticky šetrný dům správně navržen, postaven a technologicky vybaven, bude v něm příjemně bez ohledu na roční období. Vnitřní klima takového domu je totiž mnohem ustálenější, což obyvatelé ocení už po velmi krátké době a na co si pravděpodobně i velmi rychle zvyknou. U technologií pro nízkoenergetický dům rozhodně neplatí, že musí být komplikované nebo investičně náročné. Právě naopak, nízkoenergetický nebo pasivní dům si díky svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem vystačí opravdu s málem, k tomu je ale potřeba přistupovat chytře a jednoduše. Přesně takové řešení přinášíme, a to v podobě produktů pro vnitřní prostředí rodinných domů, které pokrývají potřebu větrání, chlazení, dále topení i ohřevu teplé vody. 

Jablotron Systém 21

  1. O výměnu vzduchu se postará rekuperační jednotka Futura, která zpětně navrací nejen teplo, ale také vlhkost, a to bez potřeby elektrického předehřevu.  
  2. Dochlazovací/dotápěcí modul CoolBreeze zajistí, aby se v horkých letních měsících nedostal do interiéru větráním horký venkovní vzduch. Pracuje i v režimu tepelného čerpadla a velmi efektivním způsobem přitápí zejména před začátkem topné sezóny.
  3. Ohřev teplé vody je řešen pomocí zásobníku s integrovaným tepelným čerpadlem vzduch – voda.  
  4. A nesmíme zapomenout na zdroj tepla, který může mít v případě nízkoenergetického domu podobu například elektrokotle. V naší nabídce naleznete elektrokotel Volta, který je uzpůsoben k průběžnému dodávání tepla pro setrvalé a mírné prohřívání interiéru, bez skoků a cyklování.

Mít všechna tato zařízení pod jednou střechou, od jednoho výrobce, s sebou nese řadu výhod. Především je vše mezi sebou propojeno, bez potřeby budování nadřazeného systému řízení a regulace a je vzdáleně ovládáno z uživatelsky přívětivé aplikace MyJABLOTRON. Z jednoho místa tedy získáte přehledně a odkudkoliv přehled o všech nainstalovaných zařízeních Jablotron.

Díky aplikaci MyJABLOTRON máte neustále přehled o tom, co se děje doma nebo v kanceláři. A nezáleží na tom, jestli budete právě na dovolené, v restauraci s přáteli nebo na cestě do práce.

Na jednom místě vidíte nejen aktuální stav a souhrny událostí, ale také aktivně ovládáte všechna zařízení Jablotron – například zajistíte alarm, vypnete topení nebo snížíte intenzitu větrání. Jednoduše a přehledně.

Vyzkoušejte si ovládání rekuperační jednotky Futura v aplikaci MyJABLOTRON. Více informací a přihlašovací údaje k demo Futuře naleznete zde.

Zavřít

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Prosíme o vyplnění následujícího formuláře.