JABLOTRON
Přestávka na oběd, na veletrhu FOR ARCH? Leda ve snu.
Svět Jablotronu

Přestávka na oběd, na veletrhu FOR ARCH? Leda ve snu.

Publikováno 30. 09. 2019

Letošní návštěvnost nás opravdu překvapila a my, co jsme se zúčastnili, jsme byli rádi za každou malou chvilku oddechu. Všem, kteří jste přišli a navštívili nás na výstavišti v Letňanech, patří velké dík.

Jsme rádi za vznesené dotazy, za vaše podněty a postřehy. Bodů k řešení bylo mnoho a týkaly se nejen technologického vybavení domu, ale také oblasti úspor a energetické náročnosti, nebo například vzdálené správy a komfortu bydlení. Nároky na bydlení obecně se zvyšují a většina z vás, kteří plánují stavbu domu nebo už jsou ve fázi realizace, zvažují i tato hlediska. A my pevně věříme, že ta pomyslná pomocná ruka, kterou jsme vám právě v zájmu vašeho lepšího bydlení podali, má smysl.

Návštěvníci našeho stánku měli možnost seznámit se s Jablotron Systémem 21 pro nízkoenergetické domy a vidět naživo naše komplexní produktové portfolio. Pro montážní partnery pak byla největším lákadlem servisní aplikace MySERVICE pro celkovou diagnostiku našich zařízení. Sdružená expozice s JABLOTRON ALARMS, a. s. toho ale nabídla mnohem více. Alarm JABLOTRON 100+ pro zabezpečení domu nebo firmy, řešení pro inteligentní domácnost, novinky v kamerovém systému nebo také monitoringu a zabezpečení vozidel. 

Třešničkou na dortu pak pro nás i kolegy z JABLOTRON ALARMS, a. s. bylo ocenění TOP EXPO za nejpůsobivější expozici v kategorii nad 60 m2.  

Děkujeme všem za návštěvu našeho stánku, bylo nám potěšením pohovořit s vámi osobně a těšíme se na spolupráci a třeba i shledání na některém z dalších veletrhů. 

Tým JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

 

 

Zavřít

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Prosíme o vyplnění následujícího formuláře.