JABLOTRON
Nadace JABLOTRON - třetí rok fungování
Svět Jablotronu

Nadace JABLOTRON - třetí rok fungování

Publikováno 17. 04. 2019

Cílem Nadace JABLOTRON je sdružovat prostředky ze všech firem skupiny Jablotron a ty efektivně použít na dobročinné účely.

„Snažíme se aktivně a systematicky podporovat veřejně prospěšné aktivity, zlepšovat tím po krůčcích svět kolem nás, a pak se společně radovat z pozitivních změn. Všechny prostředky Nadaci svěřené jsou výsledkem poctivé práce konkrétních lidí a firem. Proto se budeme snažit o jejich smysluplné a správné využití.“ 

Ing. Dalibor Dědek, Předseda správní rady Nadace JABLOTRON

Díky svému jabloneckému původu Jablotron zpočátku pomáhal zejména regionálně. V současnosti však své aktivity rozšiřuje v rámci celé republiky. Uvážlivě spojuje své síly a finance s jinými nadacemi a subjekty, které mají podobné zájmy a priority. 

Nadace podporuje široké spektrum oblastí, ať už je to ochrana unikátních celků krajiny, vzdělávání, věda a výzkum, podpora občanské společnosti, pomoc lidem v nouzi nebo regionální rozvoj – Jablonecko. Celková výše nadačních příspěvků do těchto oblastí za rok 2018 představuje 3.891.758,- Kč.   

V Nadaci se snaží s minimem dosáhnout maxima, takže provozní režijní náklady jsou jen necelá 2 % a zbývajících 98 % příspěvků je využito na konkrétní dary. Nestaví velký tým, neutrácí za okázalé PR, ale spoléhají na zápal několika nadšenců, které baví dělat dobré skutky.  

Více informací o Nadaci JABLOTRON naleznete zde.

Zavřít

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Prosíme o vyplnění následujícího formuláře.