JABLOTRON
Budeme na veletrhu FOR ARCH 2022
Nenechte si ujít

Budeme na veletrhu FOR ARCH 2022

Publikováno 26. 08. 2022

Třicátý třetí ročník veletrhu FOR ARCH se pomalu blíží a chybět na něm letos nebudeme ani my. Poznačte si v kalendáři termín 20. – 24.9. 2022 a přijďte navštívit náš stánek v areálu PVA EXPO Praha Letňany.

Na co se můžete těšit?

Návštěvníkům chceme představit jednoduché a smysluplné řešení pro nízkoenergetické domy a přiblížit naše plány na následující rok. Není tajemstvím, že usilovně pracujeme na nové generaci tepelného čerpadla Ambienta W. Již nyní se můžete přihlásit do validačního programu a být tak mezi prvními, kdo bude moci bojler plně otestovat za zvýhodněnou cenu.

Systém 21

Ucelené řešení pro nízkoenergetické domy v podobě Systému 21, který se postará o větrání, chlazení, topení i ohřev teplé vody – pokryje tedy vše, co novostavba potřebuje pro své fungování. Systém 21 tvoří funkční celek českých výrobků, který zároveň zajistí tepelný komfort v průběhu celého roku s minimální spotřebou.

Větrání zde zastupuje rekuperační jednotka Jablotron Futura. Modul CoolBreeze eliminuje tepelné zisky větráním a pokrývá potřebu vytápění mimo hlavní sezónu. Elektrokotel Volta nebo regulátor přímotopného elektrického vytápění Delta zajišťuje sálavé topení a ohřev teplé vody bude řešen novou generací ohřívače vody s tepelným čerpadlem Ambienta W.

System21_produkty

Přijďte nás navštívit a seznámit se s konceptem Systém 21 nebo nás požádejte o cenovou indikativní nabídku.

Těšíme se na vaši návštěvu, najdete nás v Hale 5, na stánku 5B08.

Máte zájem o volnou vstupenku? Napište nám na e-mail: obchod@jablotronlt.com, rádi vám zašleme vstupenku zdarma.

Zavřít

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Prosíme o vyplnění následujícího formuláře.