JABLOTRON

ČESKÝ VÝVOJ, ČESKÁ VÝROBA

Toto je fakt, na který jsme patřičně hrdí.
  • Chceme ukázat, že nejsme anonymním zahraničním konglomerátem, který v naší zemi pouze prodává své výrobky
  • Chceme ukázat, že naše výrobky a technologie vyvíjejí a vyrábějí lidé jako vy
  • Chceme ukázat, že Jablotron je kolektiv srdcařů, kteří dělají svou práci s hrdostí a nadšením
  • Chceme ukázat, že v České republice se vyvíjí a vyrábí špičková zařízení a inovativní technologie, které umějí pořádně zatopit i těm největším nadnárodním konkurentům
  • Chceme ukázat, jak seriózně přistupujeme ke kontrole kvality
  • Chceme zkrátka ukázat, že jsme skuteční tvůrci s vlastní hlavou a vlastníma rukama

Naše výrobky jsou jiné. Naše výrobní postupy jsou jiné. A právě tato odlišnost dělá z technologií Jablotron tolik oblíbenou a uznávanou komoditu.

Vstup Jablotronu do oboru vytápění a větrání byl natolik překvapivý, že se na trhu vyrojilo mnoho nelichotivých informací o kvalitě a původu našich výrobků. Mezi nimi také, že prý jen lepíme nálepku Jablotron na hotové řešení nakupované někde v Asii. Nic nemůže být vzdálenější pravdě.

Za našimi výrobky stojí mnoho času a vlastní prací vybudovaného know-how. Chceme vám ukázat, jak vypadá ČESKÝ VÝVOJ a ČESKÁ VÝROBA v podání JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY.

Výstupní kontrola

Všechny vyrobené jednotky Jablotron Futura prochází automatickou výstupní kontrolou na speciálním přístroji (testeru) vyvinutým a vyrobeným naším vývojovým týmem.

Náš tester je sofistikovaný přístroj vybavený vlastním počítačem, sadou ventilátorů a škrtících klapek a množstvím senzorů. Tester si vyhledá připojené zařízení, ze kterého vyčte identifikační údaje. Následně do kontrolované jednotky nahraje výrobní firmware a výchozí nastavení. Generuje vzduchový výkon o konstantním tlaku a přesně dle metodiky PHI je schopen identifikovat netěsnost jak obalu jednotky (vnější), tak mezi vnitřními komponenty. Dále kontroluje funkčnost všech vstupů a výstupů, chod servopohonů, výkon, tlak a příkon obou ventilátorů.

Naměřené hodnoty se uchovávají v databázi a jsou zpětně dostupné uživateli výrobku k online nahlédnutí v rodném listu.

Rodný list

Každý výrobek JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY má svůj rodný list.

Rodný list obsahuje veškeré informace o původu daného výrobku - datum výroby, jméno odpovědného pracovníka, sériová čísla všech hlavních použitých součástek a samozřejmě také výsledek výstupní kontroly. Díky propracovanému systému pečlivého zaznamenávání použitých komponent jsme schopni sledovat historii kteréhokoliv výrobku, kdekoliv na světě.

Pokud nám dodavatel dodá dávku součástek vykazující nějakou vadu, vždy dohledáme všechny uživatele našich produktů, kterých se to týká. Výměna takového komponentu je potom maličkostí (i díky jednoduché modulární konstrukci) a zákazníci si mohou být jisti, že mají ve svých výrobcích součástky nejvyšší kvality.

Zavřít

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Prosíme o vyplnění následujícího formuláře.