JABLOTRON
Ambienta W

Ohřívač vody s tepelným čerpadlem Ambienta W

Scroll
O Ambientě W

O Ambientě W

V moderních nízkoenergetických domech představuje ohřev teplé vody větší položku spotřeby energie než vytápění. Proto se vyplatí dobře zvážit způsob jejího ohřevu.

Ohřívač vody Jablotron Ambienta W využívá přirozenou a levnou akumulaci energie ve vodě. Zásobník má vestavěné tepelné čerpadlo, které zajišťuje ekologickou výrobu teplé vody během celého dne. Vzhledem k integrovanému řešení nemá tepelné čerpadlo žádnou venkovní jednotku, instalují se pouze dvě vzduchová potrubí přes obvodovou stěnu domu. Ventilátor potrubím čerpá venkovní vzduch, ze kterého si tepelné čerpadlo odebírá energii a ukládá ji v zásobníku o objemu 250 litrů vody.

V porovnání s velkými tepelnými čerpadly je Jablotron Ambienta W plně autonomní a konstrukčně jednoduché zařízení s malým obsahem chladiva. To zaručuje dlouholetou robustnost provozu a minimální nároky na údržbu a případný servis. Nižší pořizovací cena také výrazně zkracuje návratnost investice.

Ohřívač Ambienta W je součástí technologického konceptu Systém 21 pro pasivní domy, kde přispívá k podílu obnovitelných zdrojů energie v celkové energetické bilanci.

Užijte si bezstarostný a ekologický ohřev teplé vody od Jablotronu.

Jablotron Systém 21

Technologie pro energeticky šetrné domy 21. století


Systém 21 zahrnuje všechny komponenty pro vnitřní prostředí nízkoenergetických domů – větrání, chlazení, ohřev teplé vody a vytápění. Jeho základní vlastností je ucelenost a přitom nízká investiční náročnost. Je to kvůli tomu, že čím kvalitnější je obálka domu, tím jednodušší a méně investičně i provozně náročné technologie Váš dům potřebuje.

Každý z prvků Systému 21 je navržený tak, aby perfektně plnil svou funkci. Přitom je ponechávame konstrukčně co nejjednodušší - pro dlouhodobou spolehlivost provozu a minimální nároky na údržbu i servis.

Ponořte se do nových technologií pro energeticky šetrné domy v interaktivní prezentaci Systému 21.

Ke stažení

Seznam dokumentů je pravidelně aktualizován. Vyberte si ze spodní části této sekce.


Zavřít
Zavřít

Kontaktní formulář

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Prosíme o vyplnění následujícího formuláře.