JABLOTRON

Validační program Ambienta W druhé generace

Scroll

Staňte se její součástí

Rozšiřujeme naše produktové portfolio a zahajujeme validační program pro novou Ambientu W druhé generace, která výkonnostně a funkcemi plnohodnotně nahradí Ambientu první generace.

Nová Ambienta W přinese v porovnání se stávající verzí několik zásadních vylepšení:

Výrobky Jablotron mají vždy něco společného. Spojuje je především kvalita, funkčnost, vysoká přidaná hodnota a špičkový zákaznický servis. V zájmu jejich dosažení musí každý nový produkt projít zatěžkávací zkouškou v podobě dlouhodobého testování limitovaného množství ve skutečných provozních podmínkách, a to u skutečných uživatelů.

Půjde o tzv. validační instalace, prostřednictvím kterých budeme ověřovat parametry a chod každého zařízení.

Až na základě výsledků těchto dlouhodobých testů může být nový produkt oficiálně uveden na trh. Tento postup považujeme za velmi zodpovědný a korektní, a to nejen ve vztahu k produktu samotnému, ale především ve vztahu k zákazníkům.

Právě proto nyní představujeme validační program pro Ambientu W druhé generace. Zákazníci zapojení do validačního programu získají ke špičkovému zařízení české výroby navíc i určité benefity.

Výhody účasti ve validačním programu:

Podmínky účasti ve validačním programu:

Do validačního programu zapojíme prvních 50 zájemců.

Na setkání u nových produktů se těší
Tým JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY

Přihlašovací formulář

Nejjednodušším způsobem, jak se zapojit do validačního programu, je vyplnění následujícího formuláře.
Po jeho odeslání dostanete potvrzovací e-mail, že jsme Vaši přihlášku obdrželi. Následně Vás budeme co nejdříve kontaktovat.